Qulturalne bierzmowanie

Szczęść Boże!

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w evencie o nazwie Qulturalne Bierzmowanie. Jest to koncert połączony ze świadectwem wiary i pewnie jakąś modlitwą. Tego typu spotkania są organizowane w wielu miejscach w Polsce już od kilku lat i mają dobre opinie. Do  Otwocka są zaproszone grupy kandydatów do bierzmowania z wielu okolicznych parafii.

W związku z tym:

• Nie będzie spotkań w grupach 17/18 lutego
  • Zamiast tego wybieramy się na Qulturalne Bierzmowanie do Otwocka
  • (Wcześniejsze spotkanie ogólne 4 lutego pozostaje bez zmian)

Miejsce (wstępnie PMDK) może się jeszcze zmienić – w zależności od ilości zgłoszonych uczestników. Ale na pewno będzie to w Otwocku.

Czas: sobota, 17.02.2024, godz. 15:00.

Dojazd we własnym zakresie. A kto będzie chciał, to możemy pójść razem na piechotę spod naszego kościoła – wyjście o 14:00.

Jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału – dla takich osób będzie specjalne dodatkowe spotkanie 18.02 o godz. 19:00 w salce.

Proszę o jak najszybsze wypełnienie ankiety, żebym mógł dać znać organizatorom, ile osób będzie.

Pozdrawiam i życzę udanych ferii!

ks. Rafał

NOWE INFORMACJE
O QULTURALNYM BIERZMOWANIU

Zgłoszenie
Osoby, które nie wypełniły ankiety albo zaznaczyły, że nie mogą jechać, jeszcze mogą się zgłosić. Proszę o informację mailem lub SMS-em.

Termin bez zmian
Sobota, 17.02, godz. 15:00
Proszę, żebyście przyjechali 15 minut wcześniej, żebym mógł sprawdzić listę, zanim wejdziemy.

Zmienione miejsce
Aula teatralna Szkoły Strumienie, ul. 3 Maja 129, Józefów.

We własnym zakresie.
Ale jeśli ktoś ma trudność z transportem, napiszcie do mnie – zorganizuję.
(Nowe miejsce jest dużo dalej niż planowane wcześniej, więc jednak nie ma możliwości wspólnego dojścia na piechotę).

Spotkanie dla osób, które nie mogą jechać do Józefowa
Niedziela, 18.02, godz. 19:00